• a9e07a38eca2068b0a576d4588448e96_uk.jpg
    AAA Шоу для Viasat

    Анонси ексклюзивних шоу каналів Viasat Explorer, Viasat History та Viasat Nature

  • a9e07a38eca2068b0a576d4588448e96_uk.jpg
2015
Проект, клiент
Viasat
Вид роботи
Сайти

Forbidden History

Наш сайт запрошує кожного пройти по найтемніших підземеллях  людської історії і розкрити її легендарні таємниці разом з новим шоу.

Forbidden History Forbidden History

Nature

Для промо нової передачі Planet Europa від Viasat Nature ми розробили лаконічний сайт, який розповідає  цікаві факти про наших диких сусідів.

Nature

Black Ops

Сайт Black Ops розкриває діяльність різних спецслужб світу. Для цього сайту ми розробили іллюстрації, кожного разу відсилаючи глядача до конкретного епізоду шоу.

Black Ops Black Ops

Life

Ми розповіли як саме тварини виживають і пристосовуються у природі. Для цього ми взяли 10 тварин, які найбільше запамятались глядачам, і розкрили їх методи адаптації,

Life Life

Inside nature giants

Сайт розповідає про еволюцію найбільших тварин світу: про будову тіла та як воно адаптувалось до навколишнього середовища тисячоліттями. 

Inside nature giants

The Salvagemasters

Це історія про 4 затонулі судна та небезпечні операції з їх підйому.

The Salvagemasters

Great Continental Railway Journeys

Сайт запрошує до подорожі разом з британським журналістом Майклом Портілло. Подорожуючи від станції до станції залізничним маршрутом, він досліджує культуру та традиції довоєнної Европи.

Great Continental Railway Journeys Great Continental Railway Journeys Great Continental Railway Journeys Great Continental Railway Journeys

Ще проекти