Вiдвiдати сайт
2016
Проект, клiент
Danone
Вид роботи
Кампанії

Ідея

Часто хочеться почати нове життя – бігати, присідати, висипатися і читати більше книжок. Але так важко знайти час для себе, а ще важче не залишити все після першої спроби. Активіа вирішила допомогти жінкам в їх корисних починання, тож ми розробили онлайн-платформу Activia Сhallenge, яка допомагає дівчатам активувати корисні звички без зайвих зусиль.

Ідея

Реалізація

За допомогою платформи кожна дівчина може стати трішечки краще – достатньо активувати звичку на сайті і щодня відзначати свої досягнення на шляху до мети. Учасниці реєструються на платформі, вибирають відповідну звичку і стежать за своїм прогресом протягом 14 днів. Звички на платформі найрізноманітніші: більше спати, присідати, стати витривалішими, правильно харчуватися або робити добрі справи. Кожен день на сайті дівчата отримують поради, які допомагають їм легше і швидше здобути корисну звичку. Наприклад, як правильно дихати під час присідань, або як порадувати близьку людину.

Реалізація Реалізація Реалізація

Призи

За свої досягнення дівчата отримують персоналізовані бейджи, якими діляться з друзями в соціальних мережах і беруть участь в розіграші невеликих мотивуючих призів. Призи підібрані так, щоб допомогти дівчатам продовжити роботу над собою: подушки для здорового сну, килимки для йоги або маркерна дошка для приємних новин.

Призи Призи Призи

Ще проекти