2016
Проект, клiент
MasterCard

MasterCard Priceless Surprise in Kyiv Subway

MasterCard зробив приємний сюрприз для киян в метро

Всі звикли до буденного потоку в метро та не очікують від поїздки в громадському транспорті чого-небудь особливого. Проте для MasterCard важливо дарувати власникам карток безцінні радісні моменти.

Київ став п'ятим містом у світі після Лондона, Санкт-Петербурга, Чикаго та Бухареста, де можна моментально розплатитися безконтактною карткою MasterCard в метро на турнікеті. Спільно з Oщадбанком MasterCard встановили термінали для безконтактної оплати на всіх станціях Київського метрополітена.

В знак подяки за використання безконтактних карток MasterCard перетворив один день в метро в справжнє свято - з фейєрверками, посмішками та, звісно, подарунками для всіх, хто розплачувався карткой MasterCard на турнікеті.

11 березня на станції метро Золоті Ворота встановили найбільший екран в Україні з 48 моніторів (5,5 метри заввишки та 3,6 метри ширини). Коли власники карток MasterCard оплачували проїзд на турнікеті, за допомогою технології TouchDesigner сигнал поступав до системи екрана, на якому з'являлися слова вдячності та пропозиція забрати подарунок в спеціальному вікні. Здивовані та радісні обличчя власників карток MasterCard в цей же момент з'являлися на великому екрані в режимі реального часу. Протягом всього дня при оплаті проїзда на турнікеті безконтакною карткою MasterCard, пасажири отримували в подарунок iPod-и, електронні книги, навушники та набори вишуканого шоколаду.  

3 місяці підготовки, декілька годин конструювання екрана, 30 годин відзнятого матеріалу, 4 години монтажу — і ролик Priceless Surprises готовий. 

Ролик про безцінні сюрпризи від MasterCard подивилося вже більше 2-х мільйонов глядачів, і з кожним днем кількість переглядів зростає.

Ще проекти