• f16b5d4e20d12a38714c15345cf1e678.jpg
    Pepsi #менінорм

    Разом з Pepsi ми запустили активність #менінорм, аби кожен зміг заявити про свою унікальність. А що тобі норм?

  • f16b5d4e20d12a38714c15345cf1e678.jpg
2016
Проект, клiент
PepsiCo
Вид роботи
Кампанії

Ідея

Разом з Pepsi ми вирішили підтримати молодь і дати кожному можливість заявити про свою унікальність: одягати рожеве, фарбувати волосся в синій, бути в тренді, бути як усі, сміятися гучніше за всіх, не дивитись модні серіали, тусуватись вдома, якщо захочеться, носити спортивний костюм і не приховувати свою думку. Кожен в чомусь унікальний — цим варто пишатись! А з’ясувавши, чим відрізняєшся від більшості, сказати світу #менінорм.

Ідея

Дослідження

Для кампанії #менінорм ми провели соціальне дослідження, щоб вивчити тренди та звички, поширені серед молоді. Для цього, 400 інтернет-користувачів від 15 до 30 років з великих міст пройшли онлайн-анкетування. Результати анкетування стали основою для кампанії — вони були оброблені, екстрапольовані і подані на сайті у відсотках і округлених числових значеннях.

Дослідження Дослідження

Релізація

На сайті кампанії Pepsi питає «Що тобі норм?» и ставить запитання з дослідження. Учасник кожен раз отримує 5 - 10 різних питань, на які відповідає «так» або «ні». Відповіді автоматично співставляються з результатами дослідження, і так вираховується ступінь унікальності кожної відповіді. Результат тесту генерується автоматично і пропонується для шера. Кожен користувач може поділитися заявою про свою унікальність з друзями в соціальних мережах, сказавши при цьому #менінорм.

Релізація Релізація Релізація Релізація

Ще проекти