• c68a1f463ef9d4a00d19da6b057b7912.jpg
    Pepsi Moments

    Глобальна ідея, яку Pepsi реалізує у всьому світі звучить як “PEPSI. LIVE FOR NOW”. Pepsi – не просто назва напою. Це дієслово, яке наповнює момент новими емоціями.

    Дивитись вiдео
  • c68a1f463ef9d4a00d19da6b057b7912.jpg
2013
Проект, клiент
PepsiCo
Вид роботи
Кампанії

Ідея

Ми розробили ідею платформи, виходячи з інсайту нашої аудиторії: сьогоднішня молодь відчуває справжній захват від моменту не стільки тоді, коли його проживає, як тоді, коли ділиться ним в соціальних мережах і отримує увагу / схвалення / підтримку. Тому ми висловили нову ідею Pepsi в інструменті для молоді, з яким вона посилює враження від моменту, отримуючи соціальне схвалення в мережі.

Ідея

Механіка

З Pepsi ти посилював свій момент, якщо фіксував його на фото, завантажував на платформу, яка давала можливість зробити його яскравішим з різними фільтрами / колажами. Кожен міг отримати не тільки стильні lifestyle подарунки від улюбленого бренду, а й схвалення від спільноти. Платформа інтегрувалася з соціальними мережами VKontakte та Facebook, що дало нам можливість обійти незручний процес реєстрації, стати доповненням до мереж, а не альтернативою їм.

Механіка

Структура

Платформа містила кілька розділів:
Ділись – оформи фото свого моменту в якравий колаж з фільтрами і текстом.
Лови – в певний момент злови подарунок від Pepsi.
Підтримуй – підтримуй момент інших учасників і отримуй за це бали.
Досліджуй – запитай, що робити в даний момент, а інтелектуальний банк-порадник Pepsi відповість, виходячи з аналізу семантики запиту.
Наповнюй – Pepsi публікувала рекомендації та приклади того, що зараз роблять люди по всьому світу і розповідала, яким чином наповнити власний момент.

Структура Структура Структура Структура

Ще проекти